Elindult az ÚJ HONLAP

Hosszú előzetes egyeztetések után elkészült új honlapunk. Itt már lehetőség lesz egyénileg képek feltöltésére és a klub tagsága számára képbírálatok és különböző fórumokon való eszmecseréjére is. Minden látogatónknak kívánunk kellemes időtöltést a képek nézegetése, írásaink olvasása közben. A tagságnak szolgáljon a fényképezés terén alaposabb elmélyülésre. Az oldal adja hírül a világnak eredményeinket, vigye a Biatorbágyi Fotóklub és településünk jó hírét.

Stark Zoli és Imre Levente munkája nyomán új felületen mutathatjuk meg magunkat a világnak. Köszönjük tevékenységüket.
A tartalmat folyamatosan töltjük fel, a korábbi honlap anyagait is átemeljük. Addig továbbra is él a www.biai.hu/fotoklub.htm címünk.