Utazás a világ körül 2012

Utazás a világ körül 2012 első kiállítása a Magyar Művelődési Intézet és Képzőművészeti Lektorátus fotógalériájában (Bp., I.., Corvin tér 8.).
Megnyitó: 2012. március 31-én 10 órakor
Látogatható: 2012. április 18-ig, hétköznapokon 8-18 óra között

A tavalyihoz hasonlóan idén is szép sikereket ért el klubunk az Utazás a világ körül 2012 fotópályázaton. A tagság 23 elfogadása mellett 3 különdíjat is begyüjtött.

utazas 9852utazas 9853utazas 9855

A bevezető részben a különdíjat nyert tagjaink (Elekes István, Győrik Ferenc, Kristóf István) veszik át díjaikat Győri Lajos Mafosz-elnöktől.
A lentebbi listában megtekinthetők a kiállításra beválogatott képek.

Kristóf István kristof istvan juhasz ii kristof istvan gozfurdo kristof istvan tempo kristof istvan gulyas
Győrik Ferenc gyorik ferenc magyar tanc gyorik ferenc hajnal a biai halastavon gyorik ferenc regmult  fenyei botpuszta gyorik ferenc tuneziai  gyorsetterem
Elekes István elekes istvan meditacio elekes istvan konstellacio elekes istvan arnyjatek
Grózli Csaba grozli csaba ikrek grozli csaba krater grozli csaba spuri