II. Biatorbágy Fotópályázat – nevezés lezárult

Schafer András Alkony a ViaduktonBeküldési határidő: 2013. szeptember 30.

Az Év Fotóművészeti Alkotócsoportja 2012, a Biatorbágyi Fotóklub Egyesület nemzetközi fotópályázatot hirdet Biatorbágy címmel két kategóriában.
A Biatorbágy kategóriában a képek fejezzék ki a "biatorbágyiságot". Ide tartoznak Biatorbágy és testvérvárosaiban (Herbrechtingen, Gyergyóremete, Kiti, Alistál, Nagydobrony) készült képek is. A nevezési lap megjegyzés rovatában röviden le kell írni, hogy a „Biatorbágy” kategóriában nevezett kép hol készült, vagy miként kapcsolódik a településhez. A rendezőség arra kéri az alkotókat, hogy a pályázatot értelmezzék sokoldalúan. Alkotásaik mutassák be a város gazdag épített örökségét, történelmi helyeit, a biatorbágyiak mindennapjait és ünnepeit, az itt élők és az ide dolgozni járók napi munkáját, a gyönyörű természeti környezetet, a várost övező tájakat, és a hely minden vonzerejét. Képeikkel villantsák fel a még fellelhető hagyományokat. Mutassák be a képeken, milyennek látják Biatorbágyot, örökítsék meg testvérvárosaikkal szövődött kapcsolataikat, az ott élők életét. Fotózzák le a Biatorbágyról elszármazott híres embereket, vagy biatorbágyiak a világ más pontján való cselekedetéről szóljanak, esetleg átvitt értelemben fogalmazzák meg Biatorbágyot.

További részletek

A pályázók névsora