Mafosz Szalon, Pannónia Szalon – 2013

gede karoly viaduktlorincz zsoka crosswordA XXX. Mafosz Szalonon a Biatorbágyi Fotóklub a beküldött kollekciók pontszáma alapján a 11. helyen végzett a nevező ötvenöt klub közül.  A beérkezett 1173 kép közül a klub két tagjának – Gede Károly: Viadukt és Lőrincz Zsóka: Rejtvény című – alkotásait választotta a zsűri a Szalonra. Első kiállítás Tatán volt, a Magyar Fotográfia Napján Cegléden állítják ki. (A Szalon anyagából könyv készült Fotó-Hungarikum 2013 címmel.)

A 19. Pannónia Fotószalonra 11 alkotócsoport nevezett 255 alkotással. A zsűri (Szabó Béla EFIAP, Kerekes István EFIAP/platinum, Szabó László AFIAP) 9 alkotócsoport 41 alkotását választotta a kiállításra. Közülük 1. lett a  Kontraszt Fotográfiai Társaság (19,39), 2. a Győri Fotóklub Egyesület (16,75) és 3. a  Biatorbágyi Fotóklub Egyesület (15,75 átlagpontszámmal).

Az elfogadott képek: Horváth Imre - Fafaragó, Lőrincz Zsóka - Átrepülés, Nagy János - Függő, Rácz Péter - Éjszakai műszak, Rosszcsont és Schäfer András - Reggeli futam, Látomás.

horvath imre fafaragolorincz zsoka flying accross arcadesnagy janos fuggoracz peter night shift
racz peter little devilschafer andras breakfast runschafer andras vision