Egy második és két negyedik hely a XXXI. Mafosz Szalonon

imre levente meduzakA XXXI. MAFOSZ Szalonra 58 tagszervezet 1331 alkotást nyújtott be. A zsűri tagjai a képcímek ismeretében, internetes anonim szavazással értékelték a bemutatott alkotásokat. Az összesített pontszámok alapján a 23 pontot és az e feletti pontszámot elért művek jutottak be a XXXI. MAFOSZ Szalon anyagába. Így 89 alkotás szerepel majd a miskolci kiállításon és a tervezett Fotó-Hungarikum 2014 c. kiadványban.

Klubtársunk, Imre Levente (EFIAP) egyéni II. lett: Medúzák című alkotásával (30 pont). Kiállítják még Bodó Miklós: Fordulóban, Kelemen Sándor: Ékszer, Ott László: Erdőmélyen című fotográfiáit.

Az alkotócsoportok versenyében a bejutott képek alapján negyedik lett a Biatorbágyi Fotóklub éppúgy, mint a beküldött kollekciók összesített pontszáma alapján.

bodo miklos forduloban kelemen sandor ekszer ott laszlo erdomelyen

A fotóklubnak a XXXI. Mafosz Szalonra nevezett képei megtekinthetők.

A zsűri tagjai voltak: Szamódy Zsolt Olaf fotóművész, a Magyar Fotóművészek Szövetségének elnöke (Tatabánya), Kerekes István, a FIAP platinadiplomás fotóművésze (Mosonmagyaróvár), Balási Csaba, a FIAP aranydiplomás fotóművésze, a Romániai Fotóművészek Szövetségének alelnöke (Csíkszereda), Zsila Sándor fotóművész, a Magyar Fotóművészek Szövetségének tagja, Magyar Természetfotósok Szövetsége (naturArt) tagja és a Fényecset Fotóklub elnöke (Budapest).