A 9. Pannónia Diaszalon

pannonia 013A 9. Pannónia Diaszalon és Pannónia Fotóművészeti Fórumot november 29-én rendezte a Biatorbágyi Fotóklub a helyi Faluházban.

A félszáz résztvevőt Horváth Imre, a klub elnök köszöntötte, és ismertette a Pannónia Fotóművészeti Fórumok és Szalonok történetét. A díjakat Mátyus Károly, a Fórum koordinátora adta át. Ismét szép sikert könyvelhet el a Biatorbágyi Fotóklub, a Dunán-túli alkotócsoportok közül az első helyet sikerült megszereznie. A diaszalon eredménye.

Levetítették a díjazott és az elfogadott alkotásokat, majd Imre Leventének az idei évben díjazott, illetve korábban különdíjas két diaporámáját, illetve a rendező klub egy bemutatkozó diaporámáját. És a falakon még láthatók voltak a III. Biatorbágy Fotópályázat képei...