Az Év Fotóművészeti Alkotócsoportja 2015

BFE 2015 CeglédAz eltelt egyéves időszak alatt végzett fotográfiai tevékenységével a Biatorbágyi Fotóklub Egyesület – 2012 után ismét – elnyerte a Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége által alapított Év Fotóművészeti Alkotócsoportja kitüntető címet. A díjat a MAFOSZ Magyar Fotográfia Napi kiállításán és könyvbemutatóján vehették át a klub tagjai.

ÉFA ÉFEkkor vette át az Év Fotográfusa 2015 kitüntető cím 2. helyét, a klub tagja Imre Levente, aki emellett az A-MAFOSZ, azaz a MAFOSZ fotóművésze diplomáját is itt kapta meg.

A Nemzetközi Fotóművészeti Szövetség AFIAP diplomáját érdemelte ki Kércz Tibor és Vass Zoltán, EFIAP diplomát Rácz Péter, és az EFIAP ezüst diplomáját Horváth Imre (A-MAFOSZ/b).

niksz gyulaimre leventeimre-levente

kercz tiborvass zoltanhorvath imre levente