Tollasbál Tihanyban

TollasbálTihany Község Önkormányzata, a Németh László Művelődési Ház és a Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság szeretettel meghívja Önt és kedves családját, ismerőseit 2016 június 24.-én, pénteken 17 órától a Levendula Fesztivál kísérőrendezvényére: Kércz Tibor természetfotós „TOLLASBÁL” című madárfotó kiállításának megnyitójára, a Németh László Művelődési Ház tetőtér galériájába (Tihany, Madl Ferenc tér 1).

A kiállítást megnyitja: dr. Takács András Attila hivatásos természetvédő, természetfotós (a natúrArt tagja), valamint Potyó Imre okl. környezetkutató, természetfotós (a natúrArt és a Nimród Fotóklub tagja). A kiállítás megtekinthető 2016. július 31-ig hétköznaponként 10-től 18 óráig.