Színe-java

meghivoA Biatorbágyi Fotóklub Egyesület (BFE) 2017-ben – 2012 és 2015 után – immár harmadszorra nyerte el az Év Fotóművészeti Alkotócsoportja megtisztelő címet. A vegyes fotográfiai profilú klubnak több, mint 60 tagja van, melyből 12-en rendelkeznek különböző szintű fotóművészeti, MAFOSZ (Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége), illetve FIAP (Fédération Internationale de l’Art Photographique, Nemzetközi Fotóművészeti Szövetség) diplomákkal. A klub vezetősége e 12 tagját kérte fel egy – a munkásságukat reprezentáló – kötetlen témájú kiállítási anyag összeállítására.

A Színe-java című tárlatot Eifert János fotóművész nyitja meg 2018. február 21-én 18 órakor a biatorbágyi Juhász Ferenc Művelődési Központban (2051 Biatorbágy, Baross Gábor utca 1.), melyre minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk! A kiállítás március 7-ig látogatható.