Zöldút

zoldut3BudaVidék Zöldút Szövetség Biatorbágyi találkozó 2018. május 6.

A BudaVidék Zöldút Szövetség szervezésében idén Biatorbágyon gyűltek össze a Zsámbéki-medence kerékpárosai. Május 6-án Biatorbágy, Budakeszi, Budajenő, Herceghalom, Perbál, Telki, Tök és Zsámbék lelkes polgárai kerekeztek el a Viadukt közeli lovas pályához. A Szövetséget néhány környezetvédő civil szervezet alapította tizenegy éve.
Kerékpáros találkozóikon minden évben más település látja vendégül a résztvevőket.
Varga László, Biatorbágy alpolgármestere köszöntötte a közel félszáz bicajost.
Biatorbágyi esemény a BFE részvétele nélkül nehezen elképzelhető.

Így természetesen mi is ott voltunk. A klub eredményeit és elért sikereit bemutató albumokat és az elmúlt fotópályázatok katalógusait Jandó Zsuzsa, Gyapjas Ferenc és Bozzai Attila mutatta be az érdeklődőknek. Külön örömünkre szolgált, hogy az alpolgármester úr több vendégének is büszkén mutatta meg a fotóklub pavilonját, benne számos díjnyertes fényképünkkel.

zoldut1zoldut2zoldut4

zoldut5zoldut6zoldut7zoldut8